Laweta Chmielnik

Laweta  Chmielnik - ☎ 576668806

Laweta  Chmielnik oferuje Państwu kompleksowe usługi pomocy drogowej na drodze, parkingu lub pod domem. Jako nieliczni jesteśmy osiągalni w każdym miejscu i czasie!! Siedzibę główną posiadamy w okolicy Chmielnik , ale nie jest dla nas problemem pomoc drogowa na terenie całej Polski.

Laweta  Chmielnik – Od konkurencji wyróżnia nas bardzo szybki czas reakcji, możliwość przewiezienia pojazdu na terenie województwa Podkarpackiego i całego kraju oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Jak możemy Ci pomóc w rozwiązaniu problemu ?

Dysponujemy nowoczesnymi lawetami, dzięki czemu w nagłym przypadku możemy przetransportować Twój samochód na lawecie lub na sztywnym holu.


Nasze pojazdy posiadają profesjonalne wyposażenie, takie jak:

 • rolki pod uszkodzone koło,
 • podnośnik hydrauliczny,
 • kable rozruchowe,
 • specjalistyczne klucze do kół oraz klucze płaskie,
 • kanister na paliwo,
 • komplet lin holowniczych,
 • komplet łańcuchów śniegowych,
 • komplet oznakowań bezpieczeństwa,

Zepsuł Ci się samochód? Miałeś kolizję? Potrzebujesz pomocy? Dzwoń Laweta  Chmielnik - 576668806 - Pomożemy w każdej sytuacji 24H / 365 dni w roku, także w niedziele i święta.

Laweta  Chmielnik u nas?

Nasza firma od wielu lat działa w branży pomocy drogowej, w szczególności usługami lawetą, dlatego gwarantujemy profesjonalną pomoc w tym zakresie. Ze względu na dobro naszych klientów do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny. Wielkim atutem naszej firmy świadczącej usługi lawety w Jasionka jest to, że oferujemy bardzo rozsądne i przystępne ceny.

Wiemy, jak ważne dla Państwa jest to, aby zamówiona usługa holowania została wykonana niemal natychmiast. Stres towarzyszący wypadkowi lub awarii na drodze nie jest czymś przyjemnym, a jego poziom jedynie wzrasta w oczekiwaniu na lawetę i autoholowanie uszkodzonego pojazdu. Korzystając z naszych usług tego unikniesz - Dzwoń - ☎ 576 668 806

Zajmujemy się nie tylko świadczeniem usług związanych z pomocą drogową Chmielnik , ale i transportem różnych pojazdów. Na lawecie przewozimy samochody, motocykle, bus, Tir, auta dostawcze, łódki, jachty, garaże, przyczepy, przyczepki, maszyny rolnicze oraz maszyny budowlane. Wszystko dzięki temu, że dysponujemy profesjonalnymi samochodami holowniczymi.

Jesteś poszkodowanym w kolizji ? lub wypadku ? Zadzwoń - Laweta Chmielnik - ☎ 576 668 806 – zapewniamy Państwu lawetę która przetransportuje uszkodzony samochód na nasz parking strzeżony, zapewnimy auto zastępcze, dokonamy zgłoszenia szkody w Państwa imieniu – za wszystkie nasze usługi zapłaci Towarzystwo Ubezpieczeniowe z polisy OC sprawcy.

Czy OC pokrywa koszty lawety?

Kto płaci za lawetę po wypadku? Wszelkie koszty związane ze szkodą pojazdu: holowania, wynajęcia pojazdu zastępczego oraz parking strzeżony zawsze pokrywa towarzystwo, które wystawiło polisę OC, o ile określona forma pomocy jest ujęta w zakresie ubezpieczenia.


Likwidacja szkody z OC sprawcy

 • Darmowa pomoc w likwidacji szkody z OC sprawcy.
 • Bezgotówkowy samochód zastępczy na czas naprawy Twojego pojazdu w warsztacie.
 • Bezgotówkowy Parking strzeżony dla Twojego samochodu do czasu przyjazdu rzeczoznawcy lub zbycia pojazdu
 • Bezgotówkowy transport twojego samochodu do: blacharza / lakiernika /elektryka / stacji przeglądu.
 • Kompleksowa naprawa Twojego pojazdu z OC sprawcy – współpracujemy z renomowanymi zakładami blacharskimi, lakierniczymi, dostawcami części nowych i używanych.

Prawidłowe holowanie Jasionka to zadanie dla profesjonalistów. Ponieważ nie wystarczy zwyczajnie podpiąć linę i wciągnąć samochód na lawetę. Korzystając z pomocy drogowej Laweta Chmielnik masz pewność, że cała operacja zostanie przeprowadzona solidnie, a Twój samochód, czas i portfel już bardziej nie ucierpią.

Pomoc drogowa Chmielnik to nie tylko holowania uszkodzonego pojazdu. Nieraz roztargnienie podczas tankowania przynosi nie zapowiedziane skutki. W związku z tym zamiast benzyny wlewamy olej napędowy lub zamiast oleju napędowego wlewam benzynę . W takiej sytuacji również możesz liczyć na wsparcie firmy Car Fix Laweta Chmielnik! Przyjedziemy, odstawimy samochód do warsztatu i opróżnimy bak z niewłaściwego paliwa.