Awaria Samochodu na Autostradzie A4 w Rzeszowie: Bezpieczeństwo i Działania

Awaria Samochodu na Autostradzie A4 w Rzeszowie: Bezpieczeństwo i Działania

Witajcie! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pomocy drogowej na obszarze Rzeszowa, Łańcuta i okolic. Nasza firma Pomoc Drogowa Car Fix, świadczy usługi holowania i pomocy drogowej 24 godziny na dobę. Dzięki naszej floty wysokiej klasy sprzętu holowniczego oraz doświadczonym pracownikom, możemy zagwarantować bezpieczną realizację usług.

Co Zrobić, Jeśli Samochód Popsuje Się na Autostradzie A4?

  1. Zatrzymaj Samochód: W przypadku awarii na autostradzie, przede wszystkim zjeżdżaj na pas awaryjny i ustal samochód jak najbliżej prawej krawędzi. Włącz światła awaryjne, abyś był widoczny dla innych kierowców.

  2. Wystaw Trójkąt Ostrzegawczy: Postaraj się wystawić trójkąt ostrzegawczy sto metrów za pojazdem (odległość między słupkami drogowymi). To pomoże innym kierowcom zauważyć sytuację i uniknąć niebezpieczeństwa.

  3. Załóż Kamizelkę Odblaskową: Wychodząc z auta, załóż kamizelkę odblaskową. Poruszaj się po drugiej stronie barierek energochłonnych.

  4. Zabezpiecz Pasażerów: Przejdź na drugą stronę barierek razem z pasażerami.

  5. Zawiadom Zarządcę Autostrady: Po zabezpieczeniu samochodu, wezwij pomoc drogową i zawiadom zarządcę autostrady.

  6. Nie Holuj Samochodu na Lince: Na autostradzie holowanie zepsutego samochodu może wykonać wyłącznie pojazd do tego przystosowany. Nie próbuj holować samochodu na lince przez znajomego.

Jeśli potrzebujesz pomocy na autostradzie A4 w Rzeszowie, dzwoń do nas pod numer: +48 576668806. Pomożemy Ci szybko i profesjonalnie!

Zapraszamy klientów z Rzeszowa, Łańcuta, Przeworska oraz innych miejscowości znajdujących się przy Autostradzie A4. Razem z nami nic Cię nie zatrzyma! ????

Treść wpisu